slogan

Zaangażuj się w kampanię prezydencką już dziś!

Zgłoś się do koordynatora kampanii w Twojej okolicy.




















































































Nowy porządek

Tezy konstytucyjne [pobierz pdf]

Zapoznaj się z autorskim wyborem postulatów będących owocem namysłu polskich patriotów skupionych w Konfederacji. Prezentowane tezy konstytucyjne tworzą zarys wizji Nowego Porządku, który w drodze reformy ustrojowej może w Polsce ustanowić ideowa prawica.

Jak zaangażować się w kampanię?

Nie czekaj! Do wyborów prezydenckich pozostało tylko:

  • 00dni

Przekonuj do poparcia w wyborach Krzysztofa Bosaka

Opowiedz o jego kandydaturze rodzinie, znajomym, przyjaciołom.

Zadzwoń lub napisz do koordynatora w Twojej okolicy.

Koordynatorzy

Skontaktuj się z koordynatorem w Twojej okolicy. Przekaże Ci on wszystkie informacje niezbędne do zaangażowania się w kampanię Krzysztofa Bosaka!

Okręg wyborczy nr 1 - Legnica Okręg wyborczy nr 2 - Wałbrzych Okręg wyborczy nr 3 - Wrocław Okręg wyborczy nr 4 - Bydgoszcz Okręg wyborczy nr 5 - Toruń Okręg wyborczy nr 6 - Lublin Okręg wyborczy nr 7 - Chełm Okręg wyborczy nr 8 - Zielona Góra Okręg wyborczy nr 9 - Łódź Okręg wyborczy nr 10 - Piotrków Trybunalski Okręg wyborczy nr 11 - Sieradz Okręg wyborczy nr 12 - Chrzanów Okręg wyborczy nr 13 - Kraków Okręg wyborczy nr 14 - Nowy Sącz Okręg wyborczy nr 15 - Tarnów Okręg wyborczy nr 16 - Płock Okręg wyborczy nr 17 - Radom Okręg wyborczy nr 18 - Siedlce Okręg wyborczy nr 19 - Warszawa I Okręg wyborczy nr 20 - Warszawa II Okręg wyborczy nr 21 - Opole Okręg wyborczy nr 22 - Krosno Okręg wyborczy nr 23 - Rzeszów Okręg wyborczy nr 24 - Białystok Okręg wyborczy nr 25 - Gdańsk Okręg wyborczy nr 26 - Gdynia Okręg wyborczy nr 27 - Bielsko-Biała Okręg wyborczy nr 28 - Częstochowa Okręg wyborczy nr 29 - Gliwice Okręg wyborczy nr 30 - Rybnik Okręg wyborczy nr 31 - Katowice Okręg wyborczy nr 32 - Sosnowiec Okręg wyborczy nr 33 - Kielce Okręg wyborczy nr 34 - Elbląg Okręg wyborczy nr 35 - Olsztyn Okręg wyborczy nr 36 - Kalisz Okręg wyborczy nr 37 - Konin Okręg wyborczy nr 38 - Piła Okręg wyborczy nr 39 - Poznań Okręg wyborczy nr 40 - Koszalin Okręg wyborczy nr 41 - Szczecin

Okręg wyborczy nr 1 - Legnica

Jarosław Hoszowski
Tel.: 501 576 845
Email: jhman@wp.pl

Paweł Majewicz
Tel.: 605 822 832
Email: pawel.majewicz@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 2 - Wałbrzych

Karol Michalik
Tel.: 512 675 227
Email: karolrobertm@gmail.com

Mariusz Szmigiel
Tel.: 606 272 647
Email: mszmigiel1@gmail.com

Okręg wyborczy nr 3 - Wrocław

Paweł Luto
Tel.: 883 585 950
Email: p.luto@wp.pl

Sebastian Słomski
Tel.: 799 770 790
Email: sebastian.slomski@gmail.com

Łukasz Późniak
Tel.: 508 774 653
Email: lukasz.pozniak@op.pl

Okręg wyborczy nr 4 - Bydgoszcz

Joanna Geisler-Grygrowicz
Tel.: 692 229 365
Email: joanna.geisler@interia.pl

Krystyna Jarocka
Tel.: 604 565 697
Email: aurigena@wp.pl

Marek Stankiewicz
Tel.: 604 709 123
Email: marek.stankiewicz25@gmail.com

Okręg wyborczy nr 5 - Toruń

Juliusz Hoffman
Tel.: 571 303 834
Email: hoffmanj@interia.pl

Maciej Stanisławski
Tel.: 667 545 999
Email: maciejstanislawski@wp.pl

Jakub Dziadosz
Tel.: 797 273 967
Email: j.dziadosz.j@gmail.com

Okręg wyborczy nr 6 - Lublin

Rafał Mekler
Tel.: 693 317 414
Email: mekler@onet.pl

Bogusław Domański
Tel.: 506 131 217
Email: domanski@krautex.pl

Rafał Kulicki
Tel.: 665 666 765
Email: rafalkulicki@wp.pl

Okręg wyborczy nr 7 - Chełm

Krzysztof Kamiński
Tel.: 501 486 296
Email: krzysiekkaminskibp@wp.pl

Wiktor Kasprzak
Tel.: 508 803 872
Email: wolnosc.chelm@o2.pl

Okręg wyborczy nr 8 - Zielona Góra

Krystian Pacholik
Tel.: 661 100 743
Email: krystian.pacholik@gmail.com

Jan Kotwicki
Tel.: 609 625 230‬
Email: jankotwicki@wp.pl

Tomasz Bratkowski
Tel.: 794 006 008
Email: tomasz.bratkowski44@gmail.com

Okręg wyborczy nr 9 - Łódź

Dariusz Ziemba
Tel.: 720 979 131
Email: ruchnarodowy.lodz@wp.pl

Andrzej Potapczyk
Tel.: 661 550 110
Email: andrzejpotapczyk@gmail.com

Tomasz Grabarczyk
Tel.: 518 173 217
Email: tomasz.grabarczyk@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 10 - Piotrków Trybunalski

Andrzej Fąk
Tel.: 784 484 198
Email: fkandrzej@gmail.com

Piotr Korzeniowski
Tel.:696 040 650
Email: piotr_korzeniowski@poczta.fm

Patryk Marjan
Tel.: 510 797 166
Email: Patrykmarjan@gmail.com

Adrian Sęk
Tel.: 500 656 534
Email: adriansek1833@gmail.com

Okręg wyborczy nr 11 - Sieradz

Michał Gogulski
Tel.: 514 732 608
Email: gogulewski@gmail.com

Łukasz Owczarek
Tel.: 605 469 007
Email: owczarek3@vp.pl

Waldemar Utecht
Tel.: 509 409 909
Email: waldemar.utecht@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 12 - Chrzanów

Tomasz Mreńca
Tel.: 576 843 139
Email: 14tomek10@wp.pl

Jerzy Curzydło
Tel.: 576 843 139
Email: jerzycurzydlo@gmail.com

Wiesław Dobek
Tel.: 698 410 411
Email: wieslaw.dobek.korona@gmail.com

Emil Krawczyk
Tel.: 506 431 985
Email: emil.krawczyk@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 13 - Kraków

Tadeusz Adamczyk
Tel.: 501 402 637
Email: tadeuszadk@gmail.com

Grzegorz Zając
Tel.: 795 280 199
Email: g_zajac@outlook.com

Grzegorz Bator
Tel.: 533 560 744
Email: grbator@gmail.com

Okręg wyborczy nr 14 - Nowy Sącz

Wojciech Jaskółka
Tel.: 660 267 241
Email: semtobit@gmail.com

Krystian Lachner
Tel.: 518 952 089
Email: krystian8705@vp.pl

Sylwester Matusik
Tel.: 506 297 586
Email: sylwester.matusik@gmail.com

Michał Pietruch
Tel.: 792 803 144
Email: michal.pietruch@gmail.com

Okręg wyborczy nr 15 - Tarnów

Konrad Wójcikiewicz
Tel.: 693 423 900
Email: konrad.wojcikiewicz@gmail.com

Mariusz Dulęba
Tel.: 501 041 162
Email: mduleba1@gmail.com

Janusz Leśniak
Tel.: 604 966 886
Email: okreg15tarnow@konfederacjakoronypolskiej.pl

Radosław Macoń
Tel.: 666 136 222
Email: radoslaw.macon@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 16 - Płock

Tomasz Stelmach
Tel.: 784 986 890
Email: stelmach_rat@op.pl

Adam Matyszewski
Tel.: 501 424 110
Email: adam.matyszewski@o2.pl

Paweł Wyrzykowski
Tel.: 694 015 653
Email: paulusw91@gmail.com

Okręg wyborczy nr 17 - Radom

Mateusz Konopski
Tel.: 510 523 916
Email: mateuszkonopski@gmail.com

Rafał Foryś
Tel.: 793 002 835
Email: okreg17radom@konfederacjakoronypolskiej.pl

Dawid Nowak
Tel.: 662 225 629
Email: korwin@dnowak.pl

Okręg wyborczy nr 18 - Siedlce

Krzysztof Mulawa
Tel.: 510 017 424
Email: krzysiekmulawa@gmail.com

Adam Skup
Tel.: 577 616 618
Email: adam.skup10@gmail.com

Paweł Wyrzykowski
Tel.: 694 015 653
Email: paulusw91@gmail.com

Okręg wyborczy nr 19 - Warszawa I

Mariusz Krogulski
Tel.: 662 216 670
Email: mariokro@o2.pl

Jakub Rumiński
Tel.: 660 676 503
Email: jruminski.korona@gmail.com

Wiktor Jaźwicki
Tel.: 604 800 211
Email: wiktor.jazwicki@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 20 - Warszawa II

Michał Nieznański
Tel.: 519 115 095
Email: michal.nieznanski@gmail.com

Bogdan Chmielecki
Tel.: 601 913 481
Email: euz696@gmail.com

Wojciech Kossakowski
Tel.: 601 633 573
Email: wojciech.kossakowski@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 21 - Opole

Daniel Szkarupski
Tel.: 788 928 791
Email: daniel.szkarupski@gmail.com

Łukasz Fomicz
Tel.: 889 198 596
Email: lfomicz@gmail.com

Longin Bartnik
Tel.: 691 506 430
Email: login.bartnik@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 22 - Krosno

Piotr Pomykała
Tel.: 884 136 865
Email: piotrpomykala90@gmail.com

Jerzy Duda
Tel.: 605 682 499
Email: jerzy@form-art.pl

Hubert Wolski
Tel.: 692 160 519
Email: hubertw@interia.pl

Okręg wyborczy nr 23 - Rzeszów

Piotr Pomykała
Tel.: 884 136 865
Email: piotrpomykala90@gmail.com

Miłosz Platowski
Tel.: 601 944 982
Email: milosz.platowski@gmail.com

Damian Bańka
Tel.: 881 577 525
Email: damian.banka@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 24 - Białystok

Paweł Prokopowicz
Tel.: 509 946 250
Email: biuro@luminar.pl

Barbara Majewska
Tel.: 691 610 900
Email: basiama@poczta.onet.pl

Karol Kiciński
Tel.: 604 069 752
Email: karol.kicinski@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 25 - Gdańsk

Marcin Malicki
Tel.: 504 344 050
Email: malickimarcin1@wp.pl

Irena Cebeliński
Tel.: 798 067 200
Email: irena097@gmail.com

Adrian Stępkowski
Tel.: 661 560 166
Email: adrian.stepkowski@yandex.com

Okręg wyborczy nr 26 - Gdynia

Jarosław Gryń
Tel.: 785 040 232
Email: jaroslaw.gryn@gmail.com

Krzysztof Kozłowski
Tel.: 508 635 040
Email: kkozlowskiair@wp.pl

Artur Dziambor
Tel.: 606 702 701
Email: artur.dziambor@gmail.com

Okręg wyborczy nr 27 - Bielsko-Biała

Robert Grajny
Tel.: 664 003 389
Email: robert.grajny@gmail.com

Marcin Strzałkowski
Tel.: 601 707 380
Email: marcin.opnczaniec@gmail.com

Bronisław Foltyn
Tel.: 604 923 692
Email: biuro@bronislawfoltyn.pl

Okręg wyborczy nr 28 - Częstochowa

Krzysztof Pałka
Tel.: 509 938 576
Email: p.krzysztof@o2.pl

Włodzimierz Skalik
Tel.: 601 522 819
Email: w.skalik@osuchowa.org

Jakub Libera
Tel.: 664 744 188
Email: klibera98@gmail.com

Okręg wyborczy nr 29 - Gliwice

Cezary Milczyński
Tel.: 669 566 197
Email: cmilczyski07@gmail.com

Bartłomiej Truś
Tel.: 794 907 622
Email: bartlomiej.trus@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 30 - Rybnik

Tadeusz Maron
Tel.: 506 206 841
Email: tmaron86@gmail.com

Roman Fritz
Tel.: 691 489 038
Email: roman.fritz@wp.pl

Konrad Makarewicz
Tel.: 603 584 708
Email: konrad.makarewicz@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 31 - Katowice

Sandra Wojno
Tel.: 509 423 396
Email: sanwojno@gmail.com

Sławomir Czech
Tel.: 512 817 615
Email: s.czech@konfederacjakoronypolskiej.pl

Andrzej Majnusz
Tel.: 660 697 192
Email: andrzej.majnusz@gmail.com

Okręg wyborczy nr 32 - Sosnowiec

Jerzy Janoska
Tel.: 501 252 261
Email: jerzy.janoska@gmail.com

Artur Jakóbik
Tel.: 698 325 039
Email: okreg32sosnowiec@konfederacjakoronypolskiej.pl

Marcin Kolczyk
Tel.: 690 141 115
Email: marcin.kolczyk.slawkow@interia.pl

Okręg wyborczy nr 33 - Kielce

Łukasz Wilczyński
Tel.: 503 129 513
Email: fizjo.wil@gmail.com

Tomasz Chwałek
Tel.: 798 194 826
Email: tomaszchwalek.korona@gmail.com

Krzysztof Basiaga
Tel.: 605 451 996
Email: basiaga.krzysztof@gmail.com

Okręg wyborczy nr 34 - Elbląg

Piotr Lisiecki
Tel.: 696 061 939
Email: piotr.cezary.lisiecki@gmail.com

Jan Krysiak
Tel.: 604 918 325
Email: okreg34elblag@konfederacjakoronypolskiej.pl

Andrzej Wyrębek
Tel.: 606 793 890
Email: wyrebek6@wp.pl

Okręg wyborczy nr 35 - Olsztyn

Piotr Lisiecki
Tel.: 696 061 939
Email: piotr.cezary.lisiecki@gmail.com

Tomasz Owsianik
Tel.: 606 301 330
Email: t.owsianik@wp.pl

Konrad Sajkowski
Tel.: 889 293 363
Email: konrad0706@gmail.com

Okręg wyborczy nr 36 - Kalisz

Ireneusz Czech
Tel.: 694 452 474
Email: ireneusz.czech62@gmail.com

Piotr Kois
Tel.: 665 287 070
Email: piotr-kois@wp.pl

Andrzej Kuświk
Tel.: 604 418 509
Email: andrzej.kuswik@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 37 - Konin

Michał Jurga
Tel.: 503 936 231
Email: michaljurga88@wp.pl

Agnieszka Arent-Marczewska
Tel.: 603 615 566
Email: arent.marczewska@interia.pl

Okręg wyborczy nr 38 - Piła

Wiesław Olędzki
Tel.: 781 132 901
Email: wiesio491@wp.pl

Marcin Wytrzyszczewski
Tel.: 602 593 408
Email: marcwytrz@poczta.onet.pl

Piotr Wawrzyniak
Tel.: 604 771 586
Email: piotr.wawrzyniak@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 39 - Poznań

Joanna Oszmian
Tel.: 603 923 223
Email: oszmian.joanna@onet.pl

Paweł Mączka
Tel.: 507 676 415
Email: pawel.maczka@gmail.com

Jakub Mierzejewski
Tel.: 692 387 216
Email: jakub.mierzejewski@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 40 - Koszalin

Mariusz Nagórski
Tel.: 512 353 223
Email: pojezierze11@o2.pl

Jarosław Nalepa
Tel.: 509 658 841
Email: luk33@vp.pl

Agata Radek
Tel.: 608 605 830
Email: agata.radek@wolnosc.pl

Okręg wyborczy nr 41 - Szczecin

Beata Kozłowska
Tel.: 570 640 110
Email: irbekopoczta@op.pl

Grzegorz Piątkowski
Tel.: 602 674 814
Email: rudy@home.pl

Dariusz Olech
Tel.: 690 414 887
Email: dariusz.olech@wolnosc.pl

  • Kontakt dla sympatyków przebywających za granicą
  • Robert Grajny
  • Tel.: 664 003 389
  • Email: robert.grajny@gmail.com
  • Jakub Grygowski
  • Tel.: +44 787 433 85 30
  • Email: jakub.grygowski@wolnosc.pl
  • Email: londyn@wolnosc.pl

Śledź na bieżąco kampanię #Bosak2020

Obserwuj nas także na Facebooku!

Zamknij menu